Объявление Продам универсала Škoda Skoda Superb с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/18
Škoda
Skoda Superb
универсал
2021
2020-11-26
121 550 км
390 кг
1 870 кг
2 260 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
28 авг. 2024 г.
7215660
2024-08-27 13:58
2024-08-29 20:36
Количество дверей:
5
4,862 м × 1,864 м × 1,511 м
156 л.с. (115 кВт)
электро
Круиз-контроль:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
2025-09-30
серый
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkanLock till bromsvätskebegållare satt ej på, bromsvätskebyte rekommenderas.
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Torkarblad bak missljud. Laddlucka lås trasig.
Previous owners: 1
License number: XUT91S
Manufacture month: październik 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1663, 3215, 4758, 6280, 7818, 9125 och 10477 mil. Senast utförd 2024-02-08
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 240 kg
Tax weight: 1 870 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
Deductible VAT: Yes
tillverkare: Skoda
1.4 TSI PHEV Kombi
2021
Electric/Petrol
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Rattvärme
Smartphone integration
start/stop-function
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car