Объявление Продам универсала Volvo V90 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
Volvo
V90
универсал
2021
2020-12-22
93 890 км
450 кг
2 160 кг
2 610 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
3 сент. 2024 г.
7214800
2024-09-02 16:14
2024-09-05 20:11
Количество дверей:
5
4,945 м × 1,89 м × 1,442 м
Тип привода:
полный привод
253 л.с. (186 кВт)
электро
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
Полный привод:
2026-01-31
белый
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten.
Servicelampa lyser. Backsensor intryckt.
Previous owners: 1
License number: ABF73D
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 890 kg
Tax weight: 2 160 kg
Max trailer weight: 2 100 kg
Deductible VAT: Yes
T6 AWD Twin Engine
2021
Electric/Petrol
Autobroms
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Harman Kardon Premium Sound
Smartphone integration
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car