Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
Volvo
V60
универсал
2021
2021-05-07
68260 км
438 кг
2112 кг
2550 кг
Швеция Gothenburg
12 июл. 2024 г.
7209250
2024-07-11 10:55
2024-07-14 20:12
Количество дверей:
5
4.761 м × 1.85 м × 1.421 м
Тип привода:
полный привод
253 л.с. (186 кВт)
электро
Навигация:
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
Полный привод:
2026-07-31
черный
Fåtal bucklor/dörruppslag. Flertal stenskott och repor. Bilen är matt i lacken.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser. Öppning/stängning eldriven baklucka tekniskt fel.
Previous owners: 1
License number: CTB33P
Service history: Service utförd vid följande mil: 2969, 4598 senast 2023-06-16
Service book: Yes
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 950 kg
Tax weight: 2 110 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Deductible VAT: Yes
T6 AWD Twin Engine
2021
Electric/Petrol
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Smartphone integration
Sätesvärme bak
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car