Объявление Продам универсала Volkswagen Passat с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volkswagen
Passat
универсал
2015
2015-05-22
131170 км
479 кг
1741 кг
2220 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7209458
2024-07-11 16:56
2024-07-16 19:28
4.767 м × 1.832 м × 1.462 м
190 л.с. (140 кВт)
газ
Навигация:
CD
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
Полный привод:
2024-10-31
Vibrerar vid inbromsning. Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan.
EXTERIOR:
Stenskott vindruta i synfält. Fåtal stenskott, dörruppslag, lackskador, bucklor och repor, Fåtal rostangrepp. Delvis omlackerad. Missljud från vänstra sidan av framvagnen vid högersväng.
Inredningsdetalj, trasig. Ratten är sliten. Lösa inredningsdetaljer, Innertak, smutsigt. Isofix plast skadad vb går ej och trycka in hela vägen.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Servicebok saknas.
Previous owners: 2
License number: PME846
Manufacture month: huhtikuu 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: Servicebok saknas
Service book: Missing
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 2302 SEK
Max pull weight: 1 280 kg
CO2-emission (diesel): 134 g/km
Tax weight: 1 740 kg
Max trailer weight: 2 200 kg
Deductible VAT: No
färg: Silver
2.0 TDI Sportscombi 4MOTION
2015
Antispinn
Auto hold
Autobroms
AUX-ingång
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Kurvljus
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Rattväxel/paddlar
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT