Объявление Продам универсала Toyota Auris с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Toyota
Auris
универсал
2016
2016-10-05
45 970 км
345 кг
1 470 кг
1 815 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
26 авг. 2024 г.
7215861
2024-08-23 13:17
2024-08-28 20:05
4,33 м × 1,76 м × 1,475 м
99 л.с. (72.77 кВт)
электро
Круиз-контроль:
CD
Видеокамера заднего хода:
2025-06-30
голубой
Blinkersglas höger trasigt, Skada på stötfångaren bak, bristfällig fastsättning stötfångare bak, Några stenskott, bucklor och repor. Flertal lackskador
Klädsel smutsig, fram.
Nyckellöst startsystem, ur funktion. Pipande ljud när man backar
Previous owners: 3
License number: OGG796
Manufacture month: kesäkuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1765, 3076, 3812, 4051, 4305, 4495 senast 2023-03-27
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 685 kg
CO2-emission (petrol): 91 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Deductible VAT: No
1.8 HSD 5dr
2016
Electric/Petrol
Antispinn
Autobroms
Filbytesvarnare
Nyckellöst startsystem
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VAT