Объявление Продам универсала FIAT Tipo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
FIAT
Tipo
универсал
2021
2021-08-19
37 500 км
444 кг
1 376 кг
1 820 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
13 сент. 2024 г.
7213677
2024-09-12 12:39
2024-09-16 19:26
4,571 м × 1,792 м × 1,512 м
100 л.с. (73.5 кВт)
электро
механика
Оси
Количество осей:
2
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
PTO:
2026-09-30
голубой
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal rostangrepp, lackskador och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj är trasig. Klädsel smutsig fram. Insynsskydd medföljer ej
Torkarblad utslitna fram. Resultatet på besiktningen: 2X godkänd 2024-09-11 - med anmärkning
Brister:
2 X VINDRUTETORKARE (3.4) RENGÖRINGSEFFEKT OTILLRÄCKLIG
Previous owners: 2
License number: XRB08F
Manufacture month: listopad 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 572, 1690, 2881 senast 2024-01-15
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 2515 SEK
Max pull weight: 1 680 kg
CO2-emission (petrol): 117 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Deductible VAT: Yes
1.0 Kombi
2021
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT