Объявление Продам универсала BMW 5-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
BMW
5-serien
универсал
2012
2015-08-14
179 300 км
575 кг
1 790 кг
2 365 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
20 авг. 2024 г.
7212581
2024-09-03 17:30
2024-09-05 21:21
4,907 м × 1,86 м × 1,462 м
184 л.с. (135 кВт)
газ
Круиз-контроль:
CD
2024-09-30
серый
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas. Något anliggande bromsar fram.
EXTERIOR:
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
ENGINE AND GEARBOX:
Växlar ryckigt/ojämt, automatlåda.
Varnar för lampfel, Spricka vindruta i synfält. Positionsljus vänster/ höger fram ur funktion.Vibrerande ljud från högtalarna. Fack i mittkonsol går ej att stänga. Läckage från ventilerna i vänster fram och bak däck.
Previous owners: 2
License number: EUG938
Service history: Service utförd vid följande mil: 2140, 3815, 6681, 10082, 13226, 17501, senast 2023-11-30
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 2041 SEK
Max pull weight: 1 135 kg
CO2-emission (diesel): 129 g/km
Tax weight: 1 790 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Sold in sweden: No
Deductible VAT: No
520d Touring
F11
2012
Assistanssystem
Auto hold
start/stop-function
AUX-ingång
Nyckellöst startsystem
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT