Объявление Продам седан Mercedes-Benz CLA с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Mercedes-Benz
CLA
седан
2023
2023-06-12
10 560 км
420 кг
1 530 кг
1 950 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
3 сент. 2024 г.
7207344
2024-09-02 17:16
2024-09-05 20:14
4,695 м × 1,857 м × 1,44 м
163 л.с. (120 кВт)
электро
Оси
Количество осей:
2
Круиз-контроль:
Навигация:
Видеокамера заднего хода:
Люк:
Дополнительная комплектация
PTO:
2026-06-30
черный
Skada på stötfångaren fram. Repa motorhuv. Stenskott vindruta i synfält. Buckla höger bakdörr. Fåtal stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser.
Previous owners: 7
License number: UOZ25H
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Electronic
Number of keys: 1
Finish: Metallic
Textile: Full leather
New car warranty: 2025-06-11 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2026-06-11 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 8746 SEK
Max pull weight: 1 550 kg
Tax weight: 1 530 kg
Deductible VAT: Yes
CLA 200 Coupé C118
2023
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Filbytesvarnare
Kurvljus
LED-strålkastare
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT