Объявление Продам седан BMW 3-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
BMW
3-serien
седан
2021
2020-12-29
70 620 км
372 кг
1 928 кг
2 300 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
3 сент. 2024 г.
7203427
2024-09-02 17:28
2024-09-05 20:16
4,709 м × 1,827 м × 1,444 м
184 л.с. (135 кВт)
электро
Оси
Количество осей:
2
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
2026-02-28
белый
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor. Flera lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och skavmärken.
Previous owners: 5
License number: KPM89A
Manufacture month: juuli 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2231, 4221 och 5367 mil. Senast utförd 2024-02-15
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Läder/Alcantara
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
Tax weight: 1 920 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Deductible VAT: No
330e Sedan
G20
2021
Electric/Petrol
Autobroms
Assistanssystem
Auto hold
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Interiörlist Aluminium Tetragon
Ambient interior lighting
M Aerodynamikpaket
Individual Högglans Shadowline
Individual Anthracit innertak
Connected
Connected PackageProfessional
BMW Live Cockpit Professional
Harman Kardon högtalarsystem
BMW Individual högglans
Shadow Line med utökat innehåll
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car