Объявление Продам пассажирский микроавтобус Renault Trafic с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Renault
Trafic
2019
2019-08-21
215400 км
Количество мест:
9
779 кг
2111 кг
2890 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7205722
2024-06-12 18:16
2024-06-17 19:56
5.399 м × 1.956 м × 1.953 м
121 л.с. (89 кВт)
газ
механика
Оси
Количество осей:
2
Круиз-контроль:
Навигация:
2025-03-31
белый
Fåtal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor.
Överdragsklädsel fint skick får sitta kvar.
ENGINE AND GEARBOX:
Motorlampan lyser pga felkod på partikelfiltret.
Previous owners: 5
License number: GJD48Y
Manufacture month: huhtikuu 2019
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 4028 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 165 g/km
Tax weight: 2 110 kg
Deductible VAT: Yes
1.6 dCi
2019
Antispinn
AUX-ingång
Kurvljus
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT