Объявление Продам микроавтобус фургон Renault Trafic с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Renault
Trafic
микроавтобус фургон
2017
2017-03-20
150 060 км
Количество мест:
3
869 кг
1 931 кг
2 800 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
30 сент. 2024 г.
7216569
2024-09-27 17:22
2024-10-01 19:44
4,999 м × 1,956 м × 1,951 м
Кузов
Фаркоп:
95 л.с. (69.83 кВт)
газ
механика
Круиз-контроль:
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
2025-10-31
черный
Bromsskivor fram och bak är slitna,
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Bakljus vänster, repa. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Del utav inredningen bagage skadad. Invändigt några repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj skadad, Klädsel smutsig fram. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
ENGINE AND GEARBOX:
Koppling tar långt ner
Ratt står snett. Backkamera visar dålig bild
Previous owners: 4
License number: YGO029
Manufacture month: september 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2289, 6220, 10166, 14279 senast 2024-02-09
Service book: Yes
Number of keys: 1
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 3658 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 160 g/km
Tax weight: 2 800 kg
Deductible VAT: No
1.6 dCi Skåp
2017
Antispinn
AUX-ingång
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT