Объявление Продам легковой фургон Volkswagen Caddy MPV с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volkswagen
Caddy MPV
легковой фургон
2017
2017-06-30
291 400 км
Количество мест:
5
619 кг
1 636 кг
2 255 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
11 сент. 2024 г.
7207480
2024-09-10 09:13
2024-09-15 19:11
4,408 м × 1,793 м × 1,822 м
Кузов
Фаркоп:
102 л.с. (75 кВт)
газ
механика
Бортовой компьютер:
Круиз-контроль:
Навигация:
CD
Круиз-контроль (темпомат):
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
2024-10-31
белый
Kylarvätska, läckage.
EXTERIOR:
Stenskott vindruta utanför synfält. Vindruta sliten. Karosskada höger sidospegel, Centrumkåpa saknas. Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag och repor.
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratt, sliten. Innertak, repor.
ENGINE AND GEARBOX:
Missljud koppling/svänghjul.
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Servicelampa lyser. Länkarmar fram glapp, Fjäder brusten vänster bak. Missljud framvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 1
License number: PKH377
Manufacture month: toukokuu 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 3180, 6166, 9252, 12300, 14425, 17725, 21781 och 23544. senast 2022-11-14. Kamrem utförd vid (mil): 21781 Datum Kamremsbyte: 2022-07-14
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 245 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 630 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Deductible VAT: No
Caddy Life 2.0 TDI
2017
Antispinn
Autobroms
AUX-ingång
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT