Объявление Продам легковой фургон Dacia Duster с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Dacia
Duster
легковой фургон
2017
2018-02-28
226710 км
Количество мест:
5
450 кг
1374 кг
1824 кг
Швеция Gothenburg
12 июн. 2024 г.
7205517
2024-06-11 09:04
2024-06-16 21:34
4.315 м × 1.822 м × 1.625 м
Кузов
Фаркоп:
109 л.с. (80 кВт)
газ
Объем:
1500 см³
Расход топлива:
4.5 л/100км
Оси
Количество осей:
2
Колесная формула:
4x2
Круиз-контроль:
2025-06-30
белый
Stenskott vindruta utanför synfält. Spår efter tidigare dekor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
ENGINE AND GEARBOX:
Motorlampan lyser.
Radiokod saknas. Stolsvärme förarplats, ur funktion. AC ur funktion, Bilen drar snett.
Previous owners: 3
License number: YOG640
Manufacture month: juuni 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 7538, 16228, 22007 senast 2023-11-07
Service book: Yes
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 1363 SEK
Max pull weight: 1 676 kg
CO2-emission (diesel): 116 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Deductible VAT: Yes
1.5 dCi 4x2
2017
Antispinn
AUX-ingång
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT