Объявление Продам кроссовера Škoda Skoda Enyaq с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/19
Škoda
Skoda Enyaq
кроссовер
2021
2021-06-28
77 040 км
407 кг
2 205 кг
2 612 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
более 1 месяца
7213447
2024-08-05 09:53
2024-08-08 20:11
4,649 м × 1,879 м × 1,616 м
электро
Оси
Количество осей:
2
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
2024-06-30
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
EXTERIOR:
Karosskada vänster sidospegel. Fåtal bucklor, stenskott, lackskador och repor, Spricka i bakljus vänster båda sidor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej. Inredningsdetalj saknas höger framdörr.
Torkarmotor bak missljud, Fälglåsnyckel, saknas. Fel på elektrisk barnsäkring. Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-08-25
Brister:
2 DÄCK (5.2.3) FRAM HÖGER SKADAT
Previous owners: 1
License number: ODA14R
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 5219 mil. Senast utförd 2023-07-13
Service book: Electronic
Number of keys: 1
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 888 kg
Tax weight: 2 200 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
Deductible VAT: Yes
tillverkare: Skoda
färg: Silver
80 iV
2021
Assistanssystem
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Smartphone integration
Sätesvärme bak
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car