Объявление Продам кроссовера Volvo XC60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
Volvo
XC60
кроссовер
2016
2015-10-22
127520 км
640 кг
1865 кг
2505 кг
Швеция Gothenburg
4 июл. 2024 г.
7208545
2024-07-05 11:40
2024-07-16 21:01
4.644 м × 1.891 м × 1.713 м
Кузов
Фаркоп:
190 л.с. (140 кВт)
газ
Навигация:
CD
Круиз-контроль (темпомат):
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
2025-01-31
Mindre bromsvibrationer.
EXTERIOR:
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 3
License number: KZP463
Manufacture month: oktoober 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2532, 4672, 6640, 8570, 9399, 10313, 11138, 12041
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1781 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 124 g/km
Tax weight: 1 860 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Deductible VAT: No
färg: Silver
XC60 D4 FWD
2016
Assistanssystem
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Kurvljus
start/stop-function
AUX-ingång
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Lastskydd/lastnät
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus
Öppningsbart panoramatak
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified