Объявление Продам кроссовера Mercedes-Benz GLC с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Mercedes-Benz
GLC
кроссовер
2021
2020-08-20
69680 км
590 кг
1910 кг
2500 кг
Швеция Gothenburg
12 июл. 2024 г.
7211886
2024-07-11 15:59
2024-07-16 20:32
Количество дверей:
4
4.683 м × 1.93 м × 1.664 м
Тип привода:
полный привод
Кузов
Фаркоп:
163 л.с. (120 кВт)
газ
Расход топлива:
5.2 л/100км
Оси
Количество осей:
2
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Полный привод:
2025-06-30
черный
Flertal stenskott, lackskador, repor, bucklor och dörruppslag. Blinkers vänster backspegel, ur funktion.
Sliten inredning. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 2
License number: YPM30U
Manufacture month: juuli 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1436, 3338 och 5137 mil. Senast utförd 2023-11-01
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 3780 SEK
Max pull weight: 1 000 kg
CO2-emission (diesel): 137 g/km
Tax weight: 1 910 kg
Deductible VAT: Yes
200 d 4MATIC X253
2021
Assistanssystem
Autobroms
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified