Объявление Продам хэтчбек Tesla Model 3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/19
Tesla
Model 3
хэтчбек
2020
2020-04-27
82 430 км
338 кг
1 967 кг
2 305 кг
Швеция Gothenburg6617 км от вас
27 авг. 2024 г.
7215838
2024-08-26 06:00
2024-08-29 20:48
4,694 м × 1,85 м × 1,443 м
Тип привода:
полный привод
электро
Оси
Количество осей:
2
Круиз-контроль:
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Полный привод:
2025-02-28
белый
Bromsskivor bak rostiga
EXTERIOR:
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Flertal stenskott, Fåtal bucklor och repor
Previous owners: 3
License number: DTX15E
Manufacture month: veebruar 2020
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 195 kg
Tax weight: 1 960 kg
Deductible VAT: No
Model 3 Long Range Dual Motor AWD
2020
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Panoramatak
Sätesvärme bak
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car