Объявление Продам хэтчбек Audi A1 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Audi
A1
хэтчбек
2012
2012-02-24
182390 км
415 кг
1240 кг
1655 кг
Швеция Gothenburg
более 1 месяца
7209526
2024-07-08 16:59
2024-07-11 21:50
Количество дверей:
5
3.954 м × 1.746 м × 1.412 м
105 л.с. (77 кВт)
газ
механика
Круиз-контроль:
CD
2025-04-30
белый
Bromsskivor fram och bak är slitna.
EXTERIOR:
Flertal repor, stenskott och lackskador. Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Läckage spridare.
Strålkastare vänster spricka.
Previous owners: 3
License number: KGS254
Manufacture month: styczeń 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 1582, 2991, 6054, 8623, 11803, 14000, 15820, 17608 senast 2023-10-31
Service book: Loose papers
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 845 kg
CO2-emission (diesel): 99 g/km
Tax weight: 1 240 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
Deductible VAT: No
1.6 TDI Sportback
2012
AUX-ingång
LED-strålkastare
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT