Объявление Продам грузопассажирский микроавтобус Volkswagen Transporter с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
Volkswagen
Transporter
2020
2020-05-25
215290 км
Количество мест:
5
977 кг
2223 кг
3200 кг
Швеция Gothenburg
11 июн. 2024 г.
7207580
2024-06-11 09:12
2024-06-16 19:56
5.304 м × 1.904 м × 1.99 м
Кузов
Фаркоп:
199 л.с. (146 кВт)
газ
Оси
Количество осей:
2
Навигация:
Круиз-контроль (темпомат):
Видеокамера заднего хода:
Дополнительная комплектация
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-05-31
черный
Vindruta sliten. Stenskott vindruta i synfält. Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Plastkåpa vänster sidospegel, bristfällig fastsättning.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Inredningsdetalj fram skadad.
ENGINE AND GEARBOX:
Kondenskladd i rör till oljesticka.
Spricka vindruta i synfält. Drivknutsdamask skadad HF, Ratt står snett. Hjulvibrationer.
Previous owners: 1
License number: FCP37P
Manufacture month: veebruar 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 3604, 7108, 7729, 10618, 11800 senast 2022-10-07
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 6266 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 195 g/km
Tax weight: 3 200 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
Deductible VAT: Yes
Kombi T6.1 TDI 4MOTION
2020
Aktiv parkeringshjälp
Assistanssystem
Autobroms
LED-strålkastare
Smartphone integration
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT