Объявление Продам автофургон IVECO Eurocargo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/101
IVECO
Eurocargo
автофургон
2015
2015-07-15
291 917 км
Объем:
45,16 м³
7 700 кг
15 990 кг
Дания Tølløse6714 км от вас
более 1 месяца
1008828
2024-10-09 10:27
9,4 м × 2,55 м × 3,7 м
Кузов
Размеры кузова:
7,2 м × 2,45 м × 2,56 м
Фаркоп:
315 л.с. (232 кВт)
дизель
Евро:
Euro 6
Оси
Количество осей:
2
Размер резины:
305/70R19.5
Тормоза
ABS:
Центральный замок:
Дополнительная комплектация
Гидроборт:
Brugsspor, buler og ridser forekommer
Lyser for fejl på abs
Lys lygter og bremser ikke testet
Ikke gennemgået yderligere eller været på lift ved auktionsgennemgang - yderligere fejl og mangler kan forekomme
Registreringsafgift: Med
Miljøklasse: Euro VI
Mønsterdybde (mm): 9-16
Køretøjsstatus: Afmeldt
Kørselsforbud: Ja, 2024-09-26
Seneste godkendte syn: 22-05-2024
Maks. anhængervægt: 750 kg
Maks. total bruttovægt: 33990 kg
Forefindes både registreringsattestens del 1 & 2?
Udstyret med
El-hejs
Digital fartskriver
Fast
Zepro lift bag med trådløs fjernbetjening