Объявление Продам минивэн OPEL Zafira с аукциона продано и не участвует в поиске!
минивэн OPEL Zafira OPEL Zafira 500 € Минивэн 2005 264489 км Литва, Kaunas
минивэн OPEL Zafira
1/32
Марка OPEL
Модель Zafira
Тип минивэн
Год выпуска 2002
Первая регистрация 2002-06-14
Пробег 255263 км
Полная масса 1980 кг
Место расположения Швеция Karlstad
Дата размещения 5 авг 2022
Номер в стоке продавца 1030071
Аукцион 1
Дата окончания 2022-08-11 11:59
Габаритные размеры Длина - 4.35 м, ширина - 1.75 м
Мощность 125 л.с. (92 кВт)
Топливо бензин
Тип механика
Состояние б/у
VIN W0L0TGF7522258435
Цвет синий
Шведский
Fabrikat: Opel
Modell: Zafira
Hästkrafter: 92 kW / 125 hp
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
0: a reg./1:a trafik sv.: 20020614 / 20020628
Senaste godkända besiktning: 20220802
Besiktigad till och med: 20230930
Startar: Ja
Kör framåt: Ja
Kör bakåt: Ja
Svänger åt höger: Ja
Svänger åt vänster: Ja
Fungerande broms: Ja
Ytterligare information: Bilen är nybesiktigad och fel som blev på bilprovningen är åtgärdade
Information om användning: Objektet har brukats fram till auktionsstart
Kommentar om användning: Bucklor,repor samt ytrost förekommer
Information från nuvarande ägare: Begagnad, glapp och läckage kan förekomma
Skatt/årsavgift: 2472 kr
Årskatt betald t o m: 20230331
Fordonskategori EU: M1
Max släpvagnsvikt: 1300 kg
Personbil Opel Zafira
Mått och vikt
Показать весь комментарий